Студенти та викладачі кафедри БІтаТ відвідали ІХ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” проходив ІХ Міжнародний медичний форум “Інновації в медицині – здоров’я нації”.

Форум є масштабним міжнародним діловим майданчиком, який об’єднує вчених, лікарів різних спеціальностей, інвесторів, виробників і дистриб’юторів медичного та лабораторного обладнання, розробників нових технологій, програмних продуктів, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції і дає наочне уявлення про досягнення і тенденції розвитку світової і вітчизняної медицини. Форум включає в себе потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки.

Експозиційна частина Форуму була представлена більш ніж 400 учасниками – провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя.

26 квітня  форум відвідали студенти та викладачі кафедри БІтаТ ЖДТУ.  Скористалися можливістю ознайомитися з новинками медичного обладнання, оглянули великомаштабну виставку, де була представлена різноманітна апаратура для діагностики та терапевтичних впливів виробництва українських та зарубіжних компаній.

Повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення вітчизняного та зарубіжного виробництва:

Медичне устаткування, лікувальне та діагностичне обладнання
Радіологія: конвенційна рентгенодіагностика, рентгенівська комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, ядерна медицина, променева терапія
Комплексне забезпечення медичних лабораторій
Устаткування і технології для медичної і фізичної реабілітації
Медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних установ
Клінінг, стерилізація і дезінфекція
Спецодяг та засоби індивідуального захисту
Витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання
Естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології
Інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних установ

Також делегація кафедри БІтаТ відвідали науково-практичну конференцію “Інноваційні методи у променевій діагностиці”, організатор: ДУ “Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України”, де ознайомилися з сучасними методами візуалізації та обробки медико-біологічних зображень.

Більше фото за посиланням https://www.instagram.com/kafedra_bi_ta_t/

Опубліковано у Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.